Pręty nierdzewne

Produkty 3

Sortuj wg
na stronę
Tulejka wieszaka wydechu 10mm nierdzewna Stożek
20,00 zł

W magazynie

Pręt stalowy na wieszaki 10mm 1m
25,01 zł

W magazynie

Pręt stalowy na wieszaki 8mm 1m
20,00 zł

W magazynie

Produkty 3

Sortuj wg
na stronę

Pręty stalowe okrągłe do wykonania wieszaków wydechu

Pręty stalowe są wykorzystywane w motoryzacji, głównie w zakresie budowy układów wydechowych. Tuning lub montaż akcesoryjnego układu wydechowego wiąże się z koniecznością wykonania nowych uchwytów mocujących. Pręty okrągłe to element znacznie ułatwiający wykonanie mocowań, ze względu na bardzo łatwą obróbkę formowania, z którą poradzi sobie nawet domowej roboty giętarka. Precyzyjnie wykonane uchwyty są bardzo ważne dla kondycji układu wydechowego. W przypadku źle wykonanych uchwytów może dochodzić do sytuacji spadania wydechu z wieszaków, lub wywoływania naprężeń, które w konsekwencji mogą prowadzić do pękania i rozszczelnienia układów wydechowych.

Pręty stalowe okrągłe ze stali nierdzewnej produkt, który możesz znaleźć w sklepie FMIC

Pręt nierdzewny potrzebny jest do wykonania mocnego i stabilnego wyrobu uchwytów na wydech w miejscu rury lub tłumika w samochodzie. Wykonane z najwyższej jakości stali 304 o bardzo dobrych parametrach odporności na czynniki atmosferyczne i korozję, co gwarantuje trwałość i bezproblemową eksploatację.

Sprzedawane przez nas metalowe pręty gładkie są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz korozję. Podczas wyboru prętów płaskich warto zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj materiału, ale także na sprawdzonego producenta, gdyż tylko to daje gwarancję otrzymania towaru odpowiedniej jakości i wytrzymałości, wykonanego precyzyjnie i powtarzalnie. 

 

- Dostępne w dwóch różnych rozmiarach średnic: 8mm oraz 10mm

- Wymiar długości: 1m

Poza prętami do budowy uchwytów wydechu, w naszej ofercie znajdziesz również gumowe uniwersalne wieszaki gumowy z otworami 10mm. Wykonane z mocnego materiału, który ze względu na wysoką elastyczność jest znacznie odporniejszy na uszkodzenia, niż poliuretanowe odpowiedniki, posiada 2 otwory montażowe. Idealnie nadaje się do sportowych układów wydechowych.

Duży stan magazynowy towaru w naszym sklepie sprawia że dostawy produktów do klienta są realizowane błyskawicznie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i asortymentu oraz zakupu prętów stalowych, w razie wątpliwości nasza obsługa klienta oferuje informacje i pomoc w dopasowaniu skrojonego pod oczekiwania klienta rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, przez e-mail lub za pomocą czatu dostępnego na stronie.