Pedalbox

Produkty 7

Sortuj wg
na stronę
Tuleje pedału sprzęgła i hamulca BMW mosiężne FTWL
60,00 zł

W magazynie

Pedał Wilwood 340-13833 hamulec / sprzęgło
599,00 zł

W magazynie

Pedały Wilwood 340-13835 hamulec i sprzęgło do montażu wstecznego obrotu
1 599,00 zł

W magazynie

Pedały Wilwood 340-11299 hamulec i sprzęgło podwieszane na 3 pompy
1 599,00 zł

W magazynie

Pedały Wilwood 340-12411 hamulca sprzęgła i przepustnicy
2 699,00 zł

W magazynie

Mishimoto Ford Focus RS Gas Pedal Spacer 2016-2018
cena promocyjna 472,30 zł Normalna cena 519,00 zł

Na zamówienie

PEDAL BOX FLOOR MOUNTED 3 POMPY Z KOREKTOREM PEDAŁY PEDALIERA FTWL
2 500,00 zł

Na zamówienie

Produkty 7

Sortuj wg
na stronę

PedalBox - Pedał gazu, hamulca i sprzęgła - Pedal Box do tuningu dostępny w FMIC

Montaż PedalBoxu to jedyne rozwiązanie na zmianę pozycji kierowcy w samochodach rajdowych i wyścigowych, tak by mogła być ona optymalna, i nie zaburzała rozłożenia masy.

PedalBox to urządzenie którego jakość wykonania jest szczególnie istotna, tak by zapewnić kierowcy najlepszą kontrole nad pojazdem. Nowoczesne uniwersalne PedalBoxy możemy zamontować nawet w samochodach wykorzystujących elektroniczny pedał, zamiast standardowego na linkę gazu.

W naszej ofercie znajdziesz produkty marki Wilwood, które są podzespołami najwyżej jakości. Potrójna konstrukcja pedałów Wilwood montowanych na podłodze posiada trzy pedały hamulca / sprzęgła / przepustnicy. Są to trzy indywidualne stalowe pedały z antypoślizgowymi nakładkami i są przeznaczone do samochodów z silnikiem montowanym z przodu. Zestaw posiada aluminiową ramę z mocnymi i lekkimi stalowymi ramionami pedałów. Rama i ramiona pedałów mają czarne wykończenie e-coat dla ochrony i atrakcyjnego wyglądu. W zestawie znajdują się niezbędne elementy montażowe, umożliwiające płynne i dokładne ustawienia nachylenia pedału hamulca. Drążek balansu można ustawić i zablokować za pomocą nakrętki lub podłączyć do zdalnego przewodu w celu szybkiej regulacji na torze. Zespół pedału zapewnia nominalne przełożenie 5,25 do 1.

PedalBox - Pedał gazu, hamulca i sprzęgła - akcesorium spotykane nie tylko w samochodach rajdowych

PedalBoxy to nieodzowny element samochodu przygotowanego do motosportu, często spotykane w driftowozach, autach wyścigowych, rajdowych, a nawet w samochodach budowanych do amatorskich wyjazdów na truck-day. Oryginalne pedały stanowią duże ograniczenie w możliwości obrania pozycji za kierownicą, stąd w autach przygotowanych do sportu Pedalbox staje się akcesorium niezbędnym. Dodatkowym atutem modyfikacji, który na pewno nie pozostaje bez znaczenia jest fakt że czas reakcji jest poprawiony, pojazd reaguje znacznie szybciej i gwarantuję kierowcy lepsze wyczucie względem oryginalnie montowanych pedałów.

Duży stan magazynowy towaru w naszym sklepie sprawia że wysyłki produktów do klientów są realizowane błyskawicznie, nawet w ten sam dzień. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu i zakupu PedalBoxa w razie wątpliwości nasza obsługa klienta oferuje informacje i pomoc w dopasowaniu skrojonego pod oczekiwania klienta rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub po przez czat na stronie.