Hydrauliczny ręczny

Produkty 16

Sortuj wg
na stronę
Hydrauliczny hamulec ręczny Wilwood 340-14768
989,01 zł

W magazynie

Zbiornik na płyn hamulcowy JRspec Niebieski
65,01 zł

W magazynie

Zbiornik na płyn hamulcowy JRspec Srebrny
65,01 zł

W magazynie

Zbiornik na płyn hamulcowy JRspec Fioletowy
65,01 zł

W magazynie

Zbiornik na płyn hamulcowy JRspec Czerwony
65,01 zł

W magazynie

Zbiornik na płyn hamulcowy JRspec Czarny
65,01 zł

W magazynie

Hydrauliczny hamulec ręczny pionowy Wilwood 340-14769
999,01 zł

W magazynie

JRspec Hydrauliczny Hamulec Ręczny 600mm
249,00 zł

W magazynie

Hydrauliczny Hamulec Ręczny pionowy / poziomy JRspec
219,00 zł

W magazynie

Hydrauliczny Hamulec Ręczny 2 pompy JRspec
269,00 zł

W magazynie

Hydrauliczny Hamulec Ręczny pionowy JRspec
209,00 zł

W magazynie

hydrauliczny hamulec ręczny FMIC.EU
199,00 zł

W magazynie

Hydrauliczny hamulec ręczny JRspec
199,00 zł

W magazynie

Uniwersalna Pompa Hamulca Hydraulicznego JRspec 0,750”
69,00 zł

Brak w magazynie

Uniwersalna Pompa Hamulca Hydraulicznego JRspec 0,700”
69,00 zł

Brak w magazynie

Uniwersalna Pompa Hamulca Hydraulicznego JRspec 0,625”
69,00 zł

Brak w magazynie

Produkty 16

Sortuj wg
na stronę

Hydrauliczny hamulec ręczny - hydrołapa

Standardowy ręczny oparty na systemie linkowym ma za zadanie blokować koła na postoju, jego skuteczność hamowania w trakcie jazdy zwykle pozwala na zablokowanie kół na śniegu lub mokrej nawierzchni przy niedużych prędkościach. Hydrauliczny "rękaw" jest więc rozwiązaniem koniecznym w samochodach przygotowanych do sportu czy też do amatorskich rywalizacji. Hydrołapa odpowiedniej jakości pozwala na zablokowanie kół nawet przy szerokiej oponie niezależnie od przyczepności nawierzchni. Pozwala to na łatwe wprowadzenie auta w kontrolowany poślizg lub wykonywanie szybkiej nawrotki.

Hydrauliczny ręczny to jeden z pierwszych elementów, który powinien być zamontowany w Twoim driftowozie. Hydrołapy dostępne w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dużą precyzją dźwigni. Szybko odbija i reaguje na najmniejsze ruchy - zapewnia to wysokiej jakości pompa.

Hydrauliczny hamulec ręczny produkt niezbędny do stosowania w drifcie - hydrauliczny ręczny dostępny w FMIC

Hydrauliczny hamulec ręczny FMIC.EU niezwykle popularny w tuningu układu hamulcowego auta np w drifcie i KJSach. Optymalny skok dźwigni wraz z wydajną pompką zapewniają skuteczne blokowanie tylnych kół i mogą być wykorzystywane nawet przy przyczepnej, szerokiej oponie. Solidna, a przy tym lekka konstrukcja gwarantuje długą i bezawaryjną pracę.

 

 

Hamulec marki JRspec charakteryzuje się bardzo solidną budową i precyzją działania. Średnica tłoczka zamontowanej pompy hamulcowej wynosi 0,7". Montaż tylko pionowo. Mocna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Przeznaczone są do motorsportu i użytkowania na obiektach zamkniętych.

 

Pompa hamulcowa posiada złącza:

wlot - 7/16"

wylot – 3/8"

 

Hamulec ręczny Wilwood 

 

Dźwignia hamulca ręcznego Wilwood to lekki, mocny element , który może służyć w samochodach do driftu, drag race, rajdach oraz w innych zastosowaniach, w których wymagana jest ręczna obsługa jednego lub więcej zacisków hamulcowych. Wykonany z lekkiego kutego aluminium z ergonomicznym uchwytem. Do użytku z każdą pompą hamulcową o wymiarach montażowych 2,25". Wykończona trwałą powłoką e-coat zapewniającą odporność na korozję.

Wszystkie hydrauliczne hamulce ręczne dostępne w naszej ofercie zgodnie z kodeksem ruchu drogowego są zabronione do użytku na drogach publicznych w Polsce, mogą być używane tylko poza drogami publicznymi lub na torach.

Duży stan magazynowy części w naszym sklepie sprawia że realizacja zamówień i wysyłki produktów są realizowane błyskawicznie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i zakupu hydrołapy w razie wątpliwości nasza obsługa klienta oferuje informacje i pomoc w dopasowaniu skrojonego pod oczekiwania klienta rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami w celu porady telefonicznie, mailowo lub po przez czat na stronie.