Intercooler 550x230x65mm Powiększ

Intercooler 550x230x65mm

FMIC.EU

Nowy

  • FMIC.EU
  • Kolor - w wiadomości napisz, jaki ma być kolor.

389,00zł

brutto

Intercooler o wymiarach rdzenia: 550x230x65mm, 

całkowite wymiary: 700x230x65mm, 

średnica wlot/wylot 63mm,

wydajność do mocy 550KM.

Posiada bardzo wydajny, zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny rdzeń drugiego typu, grube ścianki wykonane z najwyższej jakości polerowanego aluminium, co gwarantuje ogromną wytrzymałość, świetne chłodzenie, a także doskonałe przepływy powietrza (w przeciwieństwie do intercoolerów z samochodów dostawczych nie "zapychają" dolotu). Znakomicie zastępują seryjne intercoolery zwiększając osiągi samochodu. 

Nasze intercoolery jako jedyne były testowane do ponad 10 barów - nawet tak duże ciśnienie nie robi na nich żadnego wrażenia.

Wszystkie sprzedawane przez nas intercoolery posiadają wytłoczone, firmowe logo, które wyróżnia je z tłumu "podobnych" chłodnic dostępnych na rynku. Kupując nasz cooler masz gwarancję otrzymania produktu o najwyższej jakości wykonania ze świetnymi przepływami, charakteryzujący się znakomitym chłodzeniem! 

W przeciwieństwie do podobnych intercoolerów z Allegro wszystkie sprzedawane przez nas chłodnice posiadają nowy, dużo wydajniejszy rdzeń drugiego typu ! Stary rdzeń widoczny po prawej stronie miał bardzo rzadlko ułożone żeberka, do tego tylko w jednym rzędzie (patrząc przez wlot było widać wylot), co skutkowało słabym chłodzeniem - przelatujące nim powietrze nie oddawało całego ciepła. 

Oferowane na naszych aukcjach intercoolery posiadają dużo gęstszy, naprzemiennie ułożony radiator, co gwarantuje ogromną poprawę chłodzenia! 

Za odprowadzenie ciepła odpowiedzialny jest zupełnie nowy, zewnętrzny, złożony z dwóch warstw rdzeń. Jego wewnętrzna część posiada cienkie, dodatkowo nacinane lamelki, które dzięki swojej przewiewności znakomicie oddają ciepło. Ich odpowiednie ułożenie oraz widoczne na zdjęciu nacięcia gwarantują optymalną wentylację (ogromna poprawa chłodzenia w porównaniu do zewnętrznego, montowanego w tańszych coolerach, gęstego rdzenia), natomiast zewnętrzna, mocna warstwa lamelek chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Rodzaj dwustronny
Wymiary całkowite 700x230x65mm
Wymiary rdzenia 550x230x65mm
Średnica wlotów 63mm
Wydajność 550KM

Intercoolery FMIC.PL