Uniwersalny stożkowy filtr powietrza Proram PR-CC-196-150-80 śr 80mm dł 325mm
Proram
W magazynie
Zewnętrzna średnica kołnierza filtra 80mm
Długość kołnierza filtra 25mm
Szerokość podstawy filtra 195mm
Szerokość górnej części filtra 120mm
Całkowita długość filtra 325mm
Materiał filtracyjny Syntetyk
Materiał podstawy: aluminium
Więcej informacji
| Producent |
Proram
|---|---|
| Średnica wlotu | 80mm |