MMAF-2756S
Cena detaliczna:
Twoja cena:
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką:
W magazynie
Sportowy filtr powietrza dł. 150mm średnica montażowa 70mm
Mishimoto Powerstack Performance Air Filter 2.75" Inlet 5.827" Filter Length
Producent: Mishimoto
SKU: MMAF-2756S
Więcej informacji
| Producent |
Mishimoto
|---|---|
| Średnica wlotu | 70mm |