Federal RS-R 225/40R18
  • Federal RS-R 225/40R18

Federal RS-R 225/40R18

Federal Tires Federal Tires
564,00 zł
Brutto
Ilość
Product available for orders

Federal 225/40ZR18 88W

Opory toczenia / zużycie paliwa:G

Przyczepność na mokrej nawierzchni / droga hamowania: E

Poziom hałasu zewnętrznego: 72dB

Klasa hałasu: 3

Model 595RS-R to wysoce ceniona, sprawdzona na torze opona, chętnie stosowana w driftingu, sprincie i imprezach typu track day. Elegancki design i ultrawysokie osiągi czynią 595RS-R najlepszym wyborem dla każdego entuzjasty sportów samochodowych, poszukującego ogumienia, na którym nie tylko będzie mógł brać udział w zawodach, ale też legalnie poruszać się po drogach publicznych.

Zalety:

1.Równe rozłożenie sztywności bloków bieżnika: taka sama sztywność środka i ramion bieżnika zwiększa przyczepność i właściwości trakcyjne, zapobiegając przy tym nierównomiernemu zużyciu.

2. Kierunkowa, w kształcie V rzeźba bieżnika, zwiększająca opływowość opony i skuteczniej przeciwdziała zjawisku aquaplaningu przy dużych prędkościach.

3. Szeroki kąt rowków, dodatkowo podnoszący sztywność bloków bieżnika i poprawiający przyczepność opony i zdolność pojazdu do trzymania się toru jazdy.

4. Wyjątkowy wizerunek produktu z wyżłobioną wzdłuż rowka bieżnika nazwą jego wzoru.

5. Dodatkowe rowki w końcówkach ramion bieżnika, lepiej rozkładające jego sztywność, co skutkuje wyższym komfortem jazdy, przyczepnością i własnościami trakcyjnymi.

6. Sztywność bloków bieżnika na całej ich długości gwarantuje doskonałą stabilność boczną w zakrętach.

7. Opony 595RS-R zawierają dodatkowe, stalowe wzmocnienia ścian bocznych, dzięki czemu umożliwiają wchodzenie w najostrzejsze zakręty z dużą prędkością i szybkie przyspieszanie na prostych.

Federal RS-R 225/40R18

Napisz swoją opinię