Silnik

Silnik

W tej kategorii nie ma produktów.

Mówi się, że silnik jest sercem każdego samochodu. Bez niego auto po prostu nie pojedzie. W przypadku usterki któregokolwiek z elementów, powinniśmy jak najszybciej dokonać jego wymiany. Jeśli chcecie podnieść jego moc, najlepszym wyjściem jest tuning mechaniczny. Aby jednak mieć pewność, że wszelkie udoskonalenia pójdą po naszej myśli, najlepie...

Mówi się, że silnik jest sercem każdego samochodu. Bez niego auto po prostu nie pojedzie. W przypadku usterki któregokolwiek z elementów, powinniśmy jak najszybciej dokonać jego wymiany. Jeśli chcecie podnieść jego moc, najlepszym wyjściem jest tuning mechaniczny. Aby jednak mieć pewność, że wszelkie udoskonalenia pójdą po naszej myśli, najlepiej skorzystać ze sprawdzonych części. Nasza firma oferuje produkty z najwyższej półki, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki nim wydobędziecie maksymalną moc ze swojego silnika. 

W sklepie internetowym fmic.pl znajdziecie m.in. kute korbowody, które cechuje większa wytrzymałość oraz wolniejsze zużycie. Wykonane są z najwyższej jakości stali i produkowane są dla czołowych marek samochodów. Jest to idealne uzupełnienie tuningu silników w waszych pojazdach. Ponadto mamy w ofercie panewki, czyli jeden z ważniejszych elementów łożysk ślizgowych. Oferujemy szeroki wybór panewek głównych, korbowodowych oraz pierścienie dystansowe wału korbowego. W sprzedaży posiadamy też wysokiej jakości koła pasowe oraz koła rozrządu

Jeśli poszukujecie tłoków, oferowane przez nas tłoki kute charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Cechuje je większa wytrzymałość od tłoków odlewanych. W swojej ofercie posiadamy tłoki do czołowych marek samochodów. 

Do sprawnej pracy silnika wykorzystywany jest również układ zapłonowy, który odpowiada za zapłon, a więc zapalenie mieszanki paliwa i powietrza w cylindrze. U nas kupicie zarówno cewki, jak i świece zapłonowe, które pełnią bardzo ważną funkcję w każdym samochodzie z silnikiem benzynowym. Należy dobrać je do konkretnego silnika na podstawie ich wartości cieplnej. Do silników tuningowanych polecamy świece z elektrodą platynową, ze względu na ich większą wytrzymałość na wysokie temperatury. Kupując u nas macie gwarancję produktów najwyższej jakości. 

Mniej
Więcej

Silnik