Części OEM

Choć zamienniki części samochodowych kosztują zwykle mniej, to niekoniecznie muszą mieć niższą jakość wykonania czy wytrzymałość. Części OEM są dostępne dla większości popularnych marek samochodów. To dobra alternatywa dla osób, których części pojazdów szybciej ulegają zużyciu, a ich koszt jest zbyt duży dla przeciętnego użytkownika auta.

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju części samochodowe, w tym również najczęściej zamawiane zamienniki elementów pojazdów, zwłaszcza takich marek jak Nissan, Subaru, Mitsubishi czy Toyoty. Nasze części mają wysoką jakość produkcji oraz są bardzo wytrzymałe i trwałe. Elementy OEM, czyli Original Equipment Manufacturer są niczym innym jak oryginalnymi częściami, które pochodzą z tej samej wytwórni, co elementy, które idą na pierwszy montaż. Materiał, z którego są wykonane, jest identyczny. Jedyna różnica jest taka, że części OEM nie posiadają logo producenta samochodu, a producenta części. 

Wśród części do Nissana możecie znaleźć: sprężyny, śruby, uszczelki, koła zębate, zawory czy pompy olejowe. Te elementy są wykonane zgodnie ze standardami oraz specyfikacją oryginalną producenta. Natomiast wśród części do Toyoty czy części do Subaru można znaleźć najczęściej ulegające zniszczeniu elementy samochodowe. W tym przypadku również można spodziewać się dobrze dopasowanych elementów do danej marki i modelu samochodu.

Części do Mitsubishi posiadają standardy porównywalnej jakości do tej oferowanej przez producenta. Przy czym podczas takiej wymiany samochód nie traci gwarancji. Wręcz przeciwnie, wszystkie nasze części posiadają pełną gwarancję producenta. 

Części OEM - oryginalne części do Nissana, Toyoty, Subaru, Mitsubishi