Kategorie

Producenci

Newsletter

Intercooler 550x140x65mm

  • Standardowy
  • Kolor - w wiadomości napisz, jaki ma być kolor.

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

299,00zł

Intercooler o wymiarach rdzenia: 550x140x65mm

wymiary całkowite: 700x140x65mm

średnica wlot/wylot 57mm

wydajność do mocy 350KM

Posiada bardzo wydajny, zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny rdzeń drugiego typu, grube ścianki wykonane z najwyższej jakości polerowanego aluminium, co gwarantuje ogromną wytrzymałość, świetne chłodzenie, a także doskonałe przepływy powietrza (w przeciwieństwie do intercoolerów z samochodów dostawczych nie "zapychają" dolotu). Znakomicie zastępują seryjne intercoolery zwiększając osiągi samochodu.

Nasze intercoolery jako jedyne były testowane ciśnieniem ponad 10 barów - nawet tak duże ciśnienie nie robi na nich żadnego wrażenia.

Intercoolery posiadają wytłoczone logo FMIC.EU, które wyróżnia je z tłumu "podobnych" chłodnic dostępnych na rynku. Kupując nasz cooler masz gwarancję otrzymania produktu o najwyższej jakości wykonania ze świetnymi przepływami, charakteryzujący się znakomitym chłodzeniem!

W przeciwieństwie do podobnych intercoolerów sprzedawanych w internecie, wszystkie sprzedawane przez nas chłodnice posiadają nowy, dużo wydajniejszy rdzeń drugiego typu! Stary rdzeń widoczny po prawej stronie miał bardzo rzadlko ułożone żeberka, do tego tylko w jednym rzędzie (patrząc przez wlot było widać wylot), co skutkowało słabym chłodzeniem - przelatujące nim powietrze nie oddawało całego ciepła.

Za odprowadzenie ciepła odpowiedzialny jest zupełnie nowy, zewnętrzny, złożony z dwóch warstw rdzeń. Jego wewnętrzna część posiada cienkie, dodatkowo nacinane lamelki, które dzięki swojej przewiewności znakomicie oddają ciepło. Ich odpowiednie ułożenie oraz widoczne na zdjęciu nacięcia gwarantują optymalną wentylację (ogromna poprawa chłodzenia w porównaniu do zewnętrznego, montowanego w tańszych coolerach, gęstego rdzenia), natomiast zewnętrzna, mocna warstwa lamelek chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Możliwość zakupu intercoolera w dowolnie wybranym przez siebie kolorze +70zł !

 

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

Koszyk  

Brak produktów

0,00zł Dostawa
0,00zł Razem

Realizuj zamówienie

PayPal